Wykorzystaj z nami potencjał inteligentnej technologii

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów multimediów oraz nieograniczonych możliwości inteligentnej technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku. Razem z Tobą możemy wykorzystać jej ogromny potencjał w Twojej branży.


Bez względu na to czy interesują Cię telebimy do wynajęcia czy ekrany LED do długotrwałego wykorzystania, to trafiłeś idealnie! Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań. Oprawa wizyjna koncertów, konferencji czy targów branżowych to nasza specjalność. Każdego dnia wspieramy komunikację wizualną, która inspiruje i wpływa na emocje widza.

Wykorzystaj z nami potencjał inteligentnej technologii

13

lat doświadczenia

Od pojawienia się na rynku w 2008 roku ciągle poszerzamy doświadczenie w zakresie projektowania, dystrybucji i instalacji telebimów LED. Doskonale wiemy, jakie czynniki wziąć pod uwagę, aby wybrać najlepsze urządzenia dla Ciebie.

828

zrealizowanych projektów

Realizujemy oprawę wizyjną ogromnych wydarzeń i mniejszych eventów, a także wspieramy sprzedaż i reklamę w branżach naszych klientów, dostarczając im najlepsze systemy telebimów LED.

448

zadowolonych klientów

Są wśród nich znani polscy artyści, renomowane kluby różnorodnych dyscyplin sportowych, a także sieci dużych sklepów czy znanych punktów usługowych. Grono klientów Flexvision stale się powiększa!

Wiemy, czego potrzebuje Twój biznes

Wiemy, czego potrzebuje Twój biznes

Oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu. Gdy tylko poznamy cel wykorzystania telebimów i warunki panujące w miejscu, w którym mają być zamontowane, natychmiast odnajdziemy rodzaj sprzętu, który fenomenalnie sprawdzi się w Twojej branży.

Ty nie musisz się o nic martwić, ponieważ uczestniczymy w projektowaniu rozwiązań, a także ich wdrożeniu, realizacji i opiece gwarancyjnej dostarczonych przez nas telebimów oraz innych urządzeń.
Podnosimy rangę wydarzeń i jakość reklam

Podnosimy rangę wydarzeń i jakość reklam

Wyobrażasz sobie koncert, festiwal lub uroczystą galę bez telebimu? My też nie. Masowe imprezy i inne wydarzenia, w których uczestniczy liczna publika, nie mogą odbyć się bez wielkiego ekranu. To niezbędne narzędzie, które umożliwia widzom bycie częścią całego show. Bez telebimu to, co ma miejsce na scenie nigdy nie wzbudziłoby tak ogromnych emocji i poczucia uczestniczenia w czymś wyjątkowym.

Ekrany LED i ściany diodowe Flexvision zawsze wyróżniają się też na tle wszystkich innych środków reklamy. A Ty zyskujesz dzięki temu większe szanse na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Napisz do nas, pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Poznaj nasze realizacje

about-technology-bg

Płynny przekaz emocji

Technologia ekranów LED

Pasjonujemy się multimediami i możliwościami wykorzystania technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku. Rozumiemy rolę skutecznej i atrakcyjnej komunikacji z otoczeniem, dlatego tworzymy nowoczesne telebimy led dostosowane do Twoich potrzeb.

szczegóły

Zainteresowany?

Napisz do nas!

Podaj nam swoje imię lub nazwę firmy
Podaj swój adres e-mail
Wprowadź poprawny nr telefonu
Wpisz treść wiadomości
Ta zgoda jest wymagana!
Dziękujemy!
Wiadomość została wysłana.