Wykorzystaj z nami potencjał inteligentnej technologii

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów multimediów oraz nieograniczonych możliwości inteligentnej technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku. Razem z Tobą możemy wykorzystać jej ogromny potencjał w Twojej branży.

Bez względu na to czy interesują Cię telebimy do wynajęcia, czy ekrany LED do długotrwałego wykorzystania, to trafiłeś idealnie! Pomożemy Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań. Oprawa wizyjna koncertów, konferencji czy targów branżowych to nasza specjalność. Każdego dnia wspieramy komunikację wizualną, która inspiruje i wpływa na emocje widza.

lat doświadczenia

Od pojawienia się na rynku w 2008 roku ciągle poszerzamy doświadczenie w zakresie projektowania, dystrybucji i instalacji telebimów LED. Doskonale wiemy, jakie czynniki wziąć pod uwagę, aby wybrać najlepsze urządzenia dla Ciebie.

zrealizowanych projektów

Nasze systemy audiowizualne wspierają sprzedaż, marketing oraz komunikacje naszych klientów. Jesteśmy zarówno producentem oraz dystrybutorem telebimów / ekranów LED, mających zastosowanie niemalże w każdej branży gospodarki. Zapewniamy oprawę wizyjną masowych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych oraz eventów, targów i konferencji.

zadowolonych klientów

Są wśród nich znani polscy artyści, renomowane kluby różnorodnych dyscyplin sportowych, a także sieci dużych sklepów czy znanych punktów usługowych. Grono klientów Flexvision stale się powiększa!

Wiemy, czego potrzebuje Twój biznes

Oferujemy profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego biznesu. Gdy tylko poznamy cel wykorzystania telebimów i warunki panujące w miejscu, w którym mają być zamontowane, natychmiast odnajdziemy rodzaj sprzętu, który fenomenalnie sprawdzi się w Twojej branży.

Ty nie musisz się o nic martwić, ponieważ uczestniczymy w projektowaniu rozwiązań, a także ich wdrożeniu, realizacji i opiece gwarancyjnej dostarczonych przez nas telebimów oraz innych urządzeń.

Podnosimy rangę wydarzeń i jakość reklam

Wyobrażasz sobie koncert, festiwal lub uroczystą galę bez telebimu? My też nie. Masowe imprezy i inne wydarzenia, w których uczestniczy liczna publika, nie mogą odbyć się bez wielkiego ekranu. To niezbędne narzędzie, które umożliwia widzom bycie częścią całego show. Bez telebimu to, co ma miejsce na scenie nigdy nie wzbudziłoby tak ogromnych emocji i poczucia uczestniczenia w czymś wyjątkowym.

Ekrany LED i ściany diodowe Flexvision zawsze wyróżniają się też na tle wszystkich innych środków reklamy. A Ty zyskujesz dzięki temu większe szanse na przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Napisz do nas, pomożemy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Poznaj nasze realizacje

  • Ekrany mobilne (rental typ INDOOR)

  • Ekrany mobilne (rental typ OUTDOOR)

  • Ekran 360 stopni.  Browar Wrocławski 

  • Ekran wolnostojący GALERIA

  • Salon sprzedaży 

Płynny przekaz emocji

Technologia ekranów LED

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów multimediów oraz nieograniczonych możliwości inteligentnej technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku. Wykorzystaj razem z nami jej ogromny potencjał w Twojej branży!

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept