Blog

Blog firmowy – baza wiedzy Flexvision.pl. Ekran LED, telebimy, instalacje AV, multimedia.

 • 7 listopada, 2023

  Poradnik: Jak zainstalować ekran LED w Twoim biznesie?

  Zainstalowanie ekranu LED w Twoim biznesie może pomóc w przyciągnięciu uwagi klientów i zwiększeniu widoczności Twojej marki.

 • 11 października, 2023

  Jak działa ekran LED – od teorii do praktyki

  Ekran LED (Light Emitting Diode) jest rodzajem wyświetlacza, który wykorzystuje diody elektroluminescencyjne do emitowania światła. To zaawansowana technologia, która jest szeroko stosowana w telewizorach, monitorach komputerowych, billboardach, znakach reklamowych i wielu innych zastosowaniach.

 • 4 września, 2023

  Jakie korzyści niesie ze sobą reklama na ekranach LED w porównaniu do tradycyjnych mediów?

  Reklama na ekranach LED przynosi wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych mediów, takich jak drukowane plakaty, telewizja czy radio.

 • 10 sierpnia, 2023

  Innowacyjne zastosowanie ekranów LED w reklamie outdoor

  Innowacyjne zastosowanie ekranów LED w reklamie outdoor pozwala firmom na tworzenie bardziej atrakcyjnych i skutecznych kampanii reklamowych, które angażują odbiorców i pozwalają na większe zrozumienie marki lub produktu.

 • 21 lipca, 2023

  Dlaczego reklama na Twoim telebimie to skuteczny sposób na dotarcie do klientów?

  Wraz z rozwojem technologii i pojawienia się nowych trendów zasady panujące w świecie reklamy musiały się zmienić. Tradycyjne nośniki tracą na popularności, nie są dostosowane do nowych potrzeb konsumentów. Reklamy na telebimach są skutecznym sposobem na dotarcie do klientów z kilku powodów.

 • 29 maja, 2023

  Jak wybrać odpowiedni ekran LED dla Twojej firmy?

  Wybór odpowiedniego ekranu LED dla Twojej firmy może być ważną decyzją, która wpłynie na wizerunek i efektywność reklamy Twojej firmy.

 • 26 kwietnia, 2023

  Jak ekran LED może zwiększyć zyski Twojego biznesu?

  Jednym z najnowocześniejszych sposobów na zwiększenie zysku w Twoim biznesie będzie wykorzystanie indoorowego lub outdoorowego ekranu LED. Dzisiaj nic się lepiej nie sprawdzi niż kolorowe, ruszające się obrazki – na pewno zwiększą zainteresowanie każdego odbiorcy.

 • 19 stycznia, 2023

  20 pomysłów i trendów na sale konferencyjne na 2023 rok – część 1

  Spotkania są nieuniknionym aspektem życia zawodowego i są na porządku dziennym praktycznie w każdej branży.

 • 16 grudnia, 2022

  Indoor czy outdoor. Która reklama LED okaże się dla Ciebie najlepsza?

  Stylowe nośniki audio-wideo to systemy, które osadzane są w wielu zróżnicowanych miejscach w przestrzeni publicznej. Nic dziwnego–reklama LED to kreatywny sposób promocji, który pomaga w reklamowaniu oferowanych przez nas usług. Zastanawiasz się nad zakupem telebimu? Poznaj funkcje nośników ledowych

 • 9 listopada, 2022

  Banery LED jako kreatywne źródło reklamy i informacji

  Banery LED to urządzenia, które pozwalają na wyświetlanie wysokiej jakości, dynamicznych obrazów i materiałów tekstowych. Dobrej jakości sprzęt gwarantuje widoczność w każdych warunkach i wspiera cele marketingowe.Sprawdź, czym charakteryzują się pomniejsze wyświetlacze ledowe i gdzie je wykorzystać

 • 26 października, 2022

  Jak zadbać o atrakcyjny wizerunek marki?

  Merchandising jest strategią marketingową, która ma na celu zwiększyć zainteresowanie konsumenta daną usługą lub towarem. Technika ta jest stosowana zarówno przez handlowców, jak i przedsiębiorców, którzy organizują np. eventy, konferencje oraz targi sprzedażowe.

 • 18 października, 2022

  Jak wyświetlacze ledowe mogą wspierać Twój biznes?

  Przeprowadzone na przestrzeni lat badania sensoryczne wykazały, że około 65% populacji identyfikuje się jako wzrokowcy. Zastanawiasz się, w jaki sposób najskuteczniej przyciągnąć uwagę tej grupy potencjalnych klientów? Nowoczesne wyświetlacze ledowe mogą okazać się najlepszą odpowiedzią.

Płynny przekaz emocji

Technologia ekranów LED

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów multimediów oraz nieograniczonych możliwości inteligentnej technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku. Wykorzystaj razem z nami jej ogromny potencjał w Twojej branży!

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept