Oferta

Ekrany led, telebimy ledowe, ekrany diodowe Opole

Szukasz ekranów led w Opolu? Flexvision to lider branży wielkoformatowych nośników LED w Polsce. Emisja dynamicznych obrazów video, dowolność w komponowaniu powierzchni, najwyższy poziom jasności świecenia i wieloletnia żywotność diod LED sprawiają, że ekrany LED są wyjątkowo skutecznym narzędziem komunikacji.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w przestrzeniach handlowych, przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej. Realizujemy inwestycje zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Sprawdź naszą ofertę dla firm z Opola.

Dynamiczna projekcja obrazu przyciąga uwagę większej grupy odbiorców, zachęcając do zakupu towarów i usług.

Wyjątkowo wysoki parametr jasności umożliwia wyświetlanie obrazów nawet w pełnym nasłonecznieniu.

Ekran LED może być montowany zarówno na fasadach budynków, jak i jako element wolnostojący

Ekrany LED stanowią alternatywę dla tradycyjnych nośników reklamowych

Telebimy reklamowe Opole

Telebim dopasowany pod Twoje wymagania

Modułowa konstrukcja pozwala nam na przygotowanie ekranu idealnie odpowiadającego Twoim potrzebom i możliwościom.

Ogromna jasność diody led zapewnia doskonałą widoczność nawet w nasłonecznionych pomieszczeniach.

Całkowita grubość ekranu wynosi 8cm – to mniej więcej tyle, ile zajmuje powieszony na ścianie telewizor.

Niewielka waga – metr kwadratowy telebimu waży zaledwie 25kg.

Ekrany diodowe Opole

Ekrany diodowe oraz ściany LED INDOOR

Z ekranami FlexLine masz pełną dowolność w komponowaniu kształtu nośnika oraz jego powierzchni, a dzięki najwyższemu poziomowi jasności świecenia możesz wyświetlać swoje materiały nawet przy pełnym nasłonecznieniu.

Ekran posiada zintegrowany stelaż, który może być zlicowany ze ścianą lub zabudowany zgodnie z estetycznymi wymogami miejsca prezentacji. A jeśli potrzebujesz kreatywnego podejścia i zastosowania nietypowych kształtów nośnika, to mamy dla Ciebie rozwiązania pozwalające na zbudowanie ekranów giętych, okrągłych czy zaokrąglonych.

Pokaż każdy szczegół swojej wizji

Flexline INDOOR bazuje na technologii mini-Led, pozwalając na wyświetlanie obrazów z jasnością, głębią i kolorami nieosiągalnymi dla tradycyjnych projektorów. Jednocześnie, dzięki wysokiej rozdzielczości nowoczesnych ekranów, jesteśmy w stanie prezentować treści z jakością  przewyższającą Full HD, bez ograniczeń wielkościowych i – co najważniejsze – bez widocznych ramek pomiędzy poszczególnymi modułami.

Telebimy reklamowe Opole

Ekrany LED OUTDOOR

Linia FlexLine Outdoor to innowacyjne nośniki ze zintegrownaym stelażem do montażu, dzięki czemu nie wymagają ponoszenia dodatkowego kosztu konstrukcji nośnej. Ekrany tej serii odznaczają się wysoką estetyką (całkowita grubość to tylko 0,08m, nośnik przylega bezpośrednio do ściany), niską wagą (25kg/mkw) oraz bardzo długą żywotnością. Na życzenie montujemy automatyczne regulatory jasności, dzięki czemu moc świecenia telebimu dopasowuje się do pory dnia.

Płynny przekaz emocji

Technologia ekranów LED

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów multimediów oraz nieograniczonych możliwości inteligentnej technologii, która rewolucjonizuje formę przekazu obrazu i dźwięku. Wykorzystaj razem z nami jej ogromny potencjał w Twojej branży!

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept