Indoor czy outdoor. Która reklama LED okaże się dla Ciebie najlepsza?

Stylowe nośniki audio-wideo to systemy, które osadzane są w wielu zróżnicowanych miejscach w przestrzeni publicznej. Nic dziwnego–reklama LED to kreatywny sposób promocji, który pomaga w reklamowaniu oferowanych przez nas usług. Zastanawiasz się nad zakupem telebimu? Poznaj funkcje nośników ledowych

Kiedy warto zdecydować się na zainwestowanie w reklamę LED typu indoor?

Nowoczesne reklamy LED to doskonały sposób na zaprezentowanie odbiorcom wybranych materiałów w atrakcyjny i przykuwający uwagę sposób. W naszym asortymencie dostępne są m.in. funkcjonalne telebimy ledowe, których całkowita grubość ekranu nie przekracza 8 centymetrów. Warto także wspomnieć o niewielkiej wadze urządzenia – metr kwadratowy nośnika liczy bowiem zaledwie 25 kilogramów.

Dzięki tak modułowej konstrukcji reklama LED może zostać w całości dopasowana do potrzeb i możliwości pomieszczeń nawet o względnie niewielkim metrażu.

Co ważne, proponowane przez nas reklamy ledowe mogą przybrać nawet najbardziej nieszablonowe kształty – nasi specjaliści zajmują się realizacją telebimów giętych, zaokrąglonych oraz okrągłych. Nośnik ten może zostać zamontowany na dwa sposoby – bezpośrednio do ściany lub jako reklama LED dwustronna, która umieszczana jest na specjalnym stelażu.

Indoorowa reklama LED znajduje najczęściej zastosowanie podczas organizacji różnego rodzaju eventów masowych, szkoleń czy wystaw. Nośniki naszej marki spotkać można w takich miejscach, jak m.in. centra handlowe, sale konferencyjne, hotele, audytoria czy przestrzenie biurowe.

Outdoorowa reklama LED – najważniejsze funkcjonalności

Wielkoformatowa reklama ledowa typu outdoor to z kolei doskonały sposób na zarządzanie obrazem pełniącym funkcję promocyjno-informacyjną. Po nośnik ten sięgają chętnie organizatorzy imprez kulturowych oraz widowisk sportowych – ekran zamontowany na stadionie umożliwia bowiem wyświetlanie m.in. powtórek widowiskowych momentów trwającej imprezy lub rozgrywki.

Nasze reklamy LED montowane są także na terenach miejsc pamięci, muzeów oraz galerii sztuki. Z oferty Flexvision skorzystała m.in. toruńska Fundacja Lux Veritatis, dla której przygotowaliśmy 4 ekrany diodowe o wymiarach 960 x 2720 mm. Nośniki zamontowane zostały na ruchomych stelażach, dzięki czemu mogą być one dowolnie przemieszczane.

Należy także zaznaczyć, że outdoorowa reklama LED cechuje się bardzo długą żywotnością. Proponowane przez Flexvision technologie wykonywane są z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu pozostają odporne m.in. na niesprzyjające warunki pogodowe. Co ważne, nasze nośniki mogą zostać dodatkowo wyposażone w automatyczne regulatory jasności, które umożliwią Ci dopasowanie mocy świecenia lamp do bieżącej pory dnia.

Reklamy LED typu outdoor umieszczane są w takich miejscach, jak m.in. dachy i fasady budynków, centra miast, place czy skrzyżowania.

Czym wyróżnia się reklama LED dwustronna? 

Sporym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się także telebimy dwustronne, które sprawdzą się szczególnie w nieco bardziej zatłoczonych miejscach, np. w centrum miasta. Realizacja całego projektu dopasowywana jest do potrzeb klienta – reklama LED dwustronna może zostać zamontowana jako element wolnostojący lub podwieszona pod sufitem.

W asortymencie naszej marki dostępne są także stylowe przeszklenia, które gwarantują wysoką przezierność okien. Transparentne reklamy LED FlexClear to doskonałe rozwiązanie dla osób, które planują instalację nośnika, jednak obawiają się oni o ograniczenie dostępności światła słonecznego, które wpada do wnętrza ich pomieszczenia. Nasi specjaliści oferują m.in. nowoczesne kabinety o wymiarach 1000 x 500 mm oraz 1000 x 1000 m, których waga oscyluje w granicach 10 – 16 kilogramów.

Zastanawiasz się nad zainwestowaniem w nośnik ledowy? Skontaktuj się z doradcami Flexvision

Stylowa reklama LED staje się gadżetem, bez którego trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek wydarzenieorganizowane na większą skalę. Chcąc skutecznie przyciągnąć uwagę odbiorcy, należy zastosować efektowne technologie, które pozwolą Ci na wyświetlenie różnorodnych treści w atrakcyjny, dostosowany do gustu Twoich gości sposób. Telebim outdoorowy, klasyczny ekran LED czy reklama LED dwustronna – nie jesteś pewien, jaki rodzaj instalacji wybrać? Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci na każdym etapie realizacji projektu.

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept