Ściany diodowe w akcji. Poznaj 4 funkcjonalne zastosowania

Ściany ledowe to atrakcyjny sposób na wielkoformatową reklamę. Można je również wykorzystywać w celach edukacyjnych czy informacyjnych. Bogaty wybór funkcji i formatów wyświetleń sprawiają, że produkt ten ma wiele odmiennych zastosowań. Poznaj je i dowiedz się, jak wybrać odpowiedni moduł video wall

Czym są ściany video wall?

Ściany ledowe, nazywane również diodowymi lub video wall to wielkoformatowe, często modułowe konstrukcje, na których wyświetlane są pożądane obrazy, animacje lub filmy video. 

Warto podkreślić, że ściany diodowe są wyposażone w funkcję skalowania, co oznacza, że można je dostosować do warunków oświetleniowych pomieszczenia czy otwartej przestrzeni, w której się znajdą. To sprawia, że produkt jest niezwykle uniwersalny i skuteczny w rozmaitych uwarunkowaniach.

Ściany ledowe montowane są w systemie bez ramek, co pozwala na umieszczenie ich na niemal dowolnych powierzchniach. Zintegrowany system umożliwia montaż zarówno wewnątrz budynków, jak i na elewacjach czy we wnękach. Przykładowe realizacje można obejrzeć na stronie z naszymi realizacjami.

1. Ściany ledowe w budynkach użyteczności publicznej

Ściany LED świetnie sprawdzą się w celach marketingowych bądź informacyjnych w przestrzeni publicznej. Mogą m.in. informować o darmowych programach profilaktycznych, być użyte jako element kampanii społecznej przestrzegającej przed popularnymi zagrożeniami czy wspierać kampanię outdoorową prywatnej firmy.

2. Video wall a korzyści dla salek konferencyjnych

Viedo wall mogą być zintegrowane z komputerem, co pozwala wyświetlać dowolne materiały edukacyjne, prezentacje czy filmy wideo. Atrakcyjny sposób prezentacji wzbogaci każde spotkanie biznesowe, konferencję naukową czy spotkanie koła studenckiego lub organizacji NGO.

3. Zastosowanie ścian diodowych w halach sportowych

Hale sportowe to miejsce meczów towarzyskich, starć zawodników na różnych szczeblach, a także wydarzeń muzycznych czy rozrywkowych. Aby odbiorcy mogli z każdego miejsca na sali dokładnie obserwować poczynienia sportowców czy zaproszonych artystów, warto zamontować na hali ściany diodowe. Wysoka rozdzielczość, odpowiednie nasycenie barw i zintegrowanie obrazu z dźwiękiem sprawią, że podniesie się prestiż każdego widowiska.

Wybierz ściany ledowe Flexvision

Chcesz zainwestować w wall led, które zapewnią optymalne oświetlenie bez względu na warunki otoczenia, dadzą możliwość integracji z dźwiękiem czy komputerem, a w dodatku będą łatwe w montażu i dostosowane do różnych powierzchni? Warunki te spełniają nasze produkty od. Już dziś poznaj pełną ofertę i wybierz ściany ledowe, które będą wspierać Twoje cele.

Podobne Artykuły

 • Poradnik: Jak zainstalować ekran LED w Twoim biznesie?

  Zainstalowanie ekranu LED w Twoim biznesie może pomóc w przyciągnięciu uwagi klientów i zwiększeniu widoczności Twojej marki.

  Czytaj Więcej
 • Jak działa ekran LED – od teorii do praktyki

  Ekran LED (Light Emitting Diode) jest rodzajem wyświetlacza, który wykorzystuje diody elektroluminescencyjne do emitowania światła. To zaawansowana technologia, która jest szeroko stosowana w telewizorach, monitorach komputerowych, billboardach, znakach reklamowych i wielu innych zastosowaniach.

  Czytaj Więcej
 • Jakie korzyści niesie ze sobą reklama na ekranach LED w porównaniu do tradycyjnych mediów?

  Reklama na ekranach LED przynosi wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych mediów, takich jak drukowane plakaty, telewizja czy radio.

  Czytaj Więcej

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept