Jak wyposażyć salę konferencyjną? 3 technologie, w które warto zainwestować

Nowoczesna sala konferencyjna stanowi nieodzowny element każdej przestrzeni biurowej. Warto zainwestować w nowoczesny sprzęt, który zapewni pracownikom zupełnie nową gamę możliwości. Jakie wyposażenie sal konferencyjnych może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy?

Wyposażenie sal konferencyjnych – jaki sprzęt warto wybrać?

Decydując się na inwestycję w wyposażenie multimedialne sal konferencyjnych, warto przeprowadzić gruntowną analizę zarówno bieżących potrzeb zespołu, jak i pożądanego przez firmę kierunku rozwoju. Dlaczego nie należy obawiać się wdrożenia sprzętu „na zapas”? Wysokiej jakości sprzęt konferencyjny z pewnością przyda się każdej firmie, która rozważa pozyskiwanie nowych klientów i propagowanie marki poprzez kanały cyfrowe, takie jak podcasty, kanał wideo czy akcje w formacie live – nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych z pewnością pomoże osiągnąć ten cel.

Podobne przykłady można mnożyć, łączy je jednak wspólny mianownik – wyposażenie sal konferencyjnych w nowoczesny sprzęt na kilka lat pochłania pieniądze i czas, może również wyłączyć salę z użycia na dłuższy okres. Warto już wcześniej zastanowić się, jaki sprzęt konferencyjny może okazać się dla nas nieoceniony.

1. Montaż ekranów LED

Wielkoformatowe wyświetlacze LED to coraz częściej wybierane wyposażenie multimedialne sal konferencyjnych. Ekrany tego typu doskonale sprawdzają się zarówno podczas spotkań z klientami, szkoleń wewnętrznych czy podsumowań okresowych. To również nieocenione wsparcie podczas prowadzenia transmisji na żywo bądź nagrywania materiałów wideo – wyświetlacze o dużej powierzchni i wysokiej rozdzielczości otwierają przed przedsiębiorstwami zupełnie nowe możliwości w zakresie prezentacji materiałów wizualnych.

2. Systemy wideokonferencyjne

COVID-19 na długi czas odmienił nasze codzienne nawyki w domu i w pracy. Część z nich okazała się wysoce skuteczna również w okresie popandemicznym – wiele przedsiębiorstw doskonale odnalazło się w realiach pracy zdalnej i spotkań on-line. Organizacja wideokonferencji staje się prostsza z nowoczesnymi systemami AV – oferowane przez nas rozwiązania zapewniają pełną współpracę z największymi platformami komercyjnymi, takimi jak Zoom, Teams, Cisco Webex czy Face Time.

3. Transmisja bezprzewodowa

Jeśli w trakcie organizowanych przez Ciebie spotkań dochodzi do nieustannych zmian urządzeń będących źródłem obrazu i dźwięku w prezentacji, warto postawić na wyposażenie multimedialne sal konferencyjnych, które wspiera wygodną, bezprzewodową komunikację pomiędzy laptopem, smartfonem czy tabletem a ekranem LED, projektorem bądź monitorem. W konfiguracji systemów AV korzystamy z rozwiązań marki BARCO, dzięki którym transmisja obrazu i dźwięku odbędzie się w sposób całkowicie bezprzewodowy.

Dołącz do klientów Flexvision

Zastanawiasz się, jakie wyposażenie sal konferencyjnych okaże się dla Ciebie najlepsze? Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy na przestrzeni lat przeprowadzili już ponad 800 owocnych projektów dla niemal 450 firm z całej Polski. Wypełnij nasz formularz kontaktowy i dowiedz się, jak możemy odmienić salę konferencyjną Twojej firmy.

Podobne Artykuły

 • Poradnik: Jak zainstalować ekran LED w Twoim biznesie?

  Zainstalowanie ekranu LED w Twoim biznesie może pomóc w przyciągnięciu uwagi klientów i zwiększeniu widoczności Twojej marki.

  Czytaj Więcej
 • Jak działa ekran LED – od teorii do praktyki

  Ekran LED (Light Emitting Diode) jest rodzajem wyświetlacza, który wykorzystuje diody elektroluminescencyjne do emitowania światła. To zaawansowana technologia, która jest szeroko stosowana w telewizorach, monitorach komputerowych, billboardach, znakach reklamowych i wielu innych zastosowaniach.

  Czytaj Więcej
 • Jakie korzyści niesie ze sobą reklama na ekranach LED w porównaniu do tradycyjnych mediów?

  Reklama na ekranach LED przynosi wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych mediów, takich jak drukowane plakaty, telewizja czy radio.

  Czytaj Więcej

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept