Skąd popularność ekranów LED w plenerze?

Zewnętrzne ekrany LED to bandy sportowe, które wzmacniają oprawę wizualną różnych wydarzeń. Mogą to być przede wszystkim mecze piłki nożnej. Jednak ekrany LED w postaci band mogą być także wykorzystywane podczas innych wydarzeń plenerowych: koncertów, imprez masowych, czy też wydarzeń biznesowych

Ekrany ledowe są często wykorzystywane do promocji turystyki i imprez masowych przez podmioty prywatne oraz jednostki samorządowe. Flexvision Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży, która sprzedaje, wynajmuje i serwisuje ekrany ledowe. W ostatnich latach odnotowaliśmy wzrost sprzedaży, co oznacza, że ekrany LED cieszą się coraz większą popularnością. Są szczególnie często wykorzystywane w realizacjach na obiektach sportowych.

Flexvision koncentruje swe działania na rynku rodzimym, jednak w razie potrzeby realizuje inwestycje z udziałem telebimów oraz band LED w takich krajach jak Niemcy, Chorwacja, Republika Czeska, Słowacja, Łotwa i Ukraina. Rozwiązania i produkty znajdujące się w ofercie firmy zostały z powodzeniem wdrożone w Holandii, Belgii, Rosji czy we Włoszech.

Podobne Artykuły

 • Poradnik: Jak zainstalować ekran LED w Twoim biznesie?

  Zainstalowanie ekranu LED w Twoim biznesie może pomóc w przyciągnięciu uwagi klientów i zwiększeniu widoczności Twojej marki.

  Czytaj Więcej
 • Jak działa ekran LED – od teorii do praktyki

  Ekran LED (Light Emitting Diode) jest rodzajem wyświetlacza, który wykorzystuje diody elektroluminescencyjne do emitowania światła. To zaawansowana technologia, która jest szeroko stosowana w telewizorach, monitorach komputerowych, billboardach, znakach reklamowych i wielu innych zastosowaniach.

  Czytaj Więcej
 • Jakie korzyści niesie ze sobą reklama na ekranach LED w porównaniu do tradycyjnych mediów?

  Reklama na ekranach LED przynosi wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych mediów, takich jak drukowane plakaty, telewizja czy radio.

  Czytaj Więcej

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept