Telebimy reklamowe, które przykuwają wzrok. Przykłady za którymi warto podążać

W erze marketingu internetowego reklama outdoorowa często schodzi na dalszy plan. Wielkopowierzchniowe telebimy reklamowe mogą wciąż stanowić angażujący i ciekawy content, a tym samym wspierać biznesy w budowaniu rozpoznawalności. Sprawdźmy najciekawsze kreacje marketingowców z ostatnich miesięcy.

Telebim reklamowy w 2022 roku – wyzwania

Jak wynika z szacunków firmy badawczej MarketsandMarkets rynek reklamy outdoorowej globalnie był warty 25,6 miliardów dolarów. Specjaliści szacują, że w ciągu 5 lat wartość reklamy zewnętrznej wzrośnie o blisko 60 procent. Ma to związek z coraz większym zaludnianiem dużych miast i zniesieniem restrykcji wywołanych pandemią.

Reklama OOH (out-of-home media) może być świetnym uzupełnieniem działań. Warto podkreślić, że sektor OOH jest bardzo zróżnicowany i obejmuje wszelkie nośniki reklamowe w przestrzeni miejskiej, m.in.:

OOH w erze nowych mediów powinien być niebanalny, zaskakujący, wchodzić w interakcję z widzami, a także przełamywać stereotypy i w sposób prekursorski podchodzić do przesyłania informacji. Odbiorcy zwracają również uwagę na nie inwazyjność w środowisko naturalne – telebimy należy umieszczać w miejscach do tego przeznaczonych, neutralnych dla otoczenia. 

Najlepsze reklamy OOH, czyli telebimy, które zwracają uwagę

Jakie kreacje na telebimach reklamowych zyskały uznanie w ostatnich miesiącach? Przygotowaliśmy zestawienie reklam, które uważamy za warte uwagi:

Telebimy reklamowe od Flexvision – zyskaj przewagę

Telebimy reklamowe umieszczane w outdoorze powinny mieć dobrze dobraną lokalizację, a także właściwe nośniki dla spełnienia celów kampanijnych. Warto przyjrzeć się jaki ruch uliczny panuje w okolicy, a także czy przekaz będzie widoczny zarówno dla pieszych jak i kierowców.

Poza samą kreacją i jej umiejscowieniem, duży wpływ na odbiór reklamy ma również sama tablica. Telebim powinien wyróżniać się nasyconymi kolorami, idealnym oświetleniem, które sprawi, że tablica będzie widoczna z daleka oraz po zmroku. Właśnie takie są telebimy od Flexvision.

Dotychczas zrealizowaliśmy setki zamówień dla sektora publicznego, ośrodków sportowych oraz prywatnych firm. Na uwagę zasługuje chociażby jedna z naszych ostatnich realizacji – telebim na Stadionie Zagłębia Lubin https://flexvision.pl/realizacje/telebimy-na-stadionie-zaglebia-lubin-i17. Ustawione zostały dwa ogromne ekrany LED wraz z systemem zarządzania obrazem, który pozwala wyświetlać wyniki oraz materiały reklamowe czy informacyjne.

Szukasz telebimów reklamowych, które będą wspierać Twoje działania marketingowe? Zaufaj naszemu doświadczeniu. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego, oferujemy takie produkty jak: ekrany LEDekrany mobilne oraz video processing. Zajmujemy się również wynajmem i serwisem sprzętu. Poznaj pełną ofertę już dziś!

Podobne Artykuły

 • Poradnik: Jak zainstalować ekran LED w Twoim biznesie?

  Zainstalowanie ekranu LED w Twoim biznesie może pomóc w przyciągnięciu uwagi klientów i zwiększeniu widoczności Twojej marki.

  Czytaj Więcej
 • Jak działa ekran LED – od teorii do praktyki

  Ekran LED (Light Emitting Diode) jest rodzajem wyświetlacza, który wykorzystuje diody elektroluminescencyjne do emitowania światła. To zaawansowana technologia, która jest szeroko stosowana w telewizorach, monitorach komputerowych, billboardach, znakach reklamowych i wielu innych zastosowaniach.

  Czytaj Więcej
 • Jakie korzyści niesie ze sobą reklama na ekranach LED w porównaniu do tradycyjnych mediów?

  Reklama na ekranach LED przynosi wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych mediów, takich jak drukowane plakaty, telewizja czy radio.

  Czytaj Więcej

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept