Bandy LED – jakie wydarzenia sportowe nie mogą się bez nich obejść?

Bandy LED to produkt wielozadaniowy, który może podnieść atrakcyjność widowisk sportowo-rozrywkowych i powoli inkasuje tradycyjne formy reklamy. Na czym polega jego wyjątkowość i kiedy warto sięgnąć po bandy diodowe? O tym w niniejszym artykule.

Bandy LED – ponadczasowe i niezbędne

Pierwszy raz, 25 lat temu bandy LED zainstalował Real Madryt na stadionie Santiago Bernabeu. Wówczas nikt nie przypuszczał, że staną się one filarem każdego widowiska sportowego czy rozrywkowego. 

Obecnie produkt ten stanowi niezbędne wyposażenie stadionów oraz hal widowiskowych, co określają stosowne wymogi licencyjne dla organizatorów wydarzeń sportowych najwyższego szczebla.

Bandy diodowe można z łatwością wkomponować w zdecydowaną większość sportowych imprez masowych, takich jak:

Czemu służą bandy LED?

Bandy LED stanowią atrakcyjną przestrzeń reklamową dla sponsorów wydarzenia, a także pomagają w budowie profesjonalnego wizerunku stadionu bądź klubu (np. poprzez wyświetlanie herbu). Bandy diodowe spełniają również cele pragmatyczne – mogą służyć do wyświetlania wyników czy informacji z boiska.

Warto podkreślić, że rosnąca popularność band LED wynika z dużej rentowności reklam, jakie są na nich emitowane. Uwaga kibiców podczas zawodów sportowych bardzo mocno skoncentrowana jest na zawodnikach, w których tle niemalże nieustannie widoczne są przekazy reklamowe. 

Bandy diodowe zapewniają duży zasięg reklamy, gdyż oglądają ją zarówno kibice przebywający na widowni jak i widzowie przed telewizorami, monitorami komputerów czy telefonów. W dodatku sportowe emocje, jakie czują miłośnicy rozgrywek – sprzyjają podejmowaniu decyzji zakupowych, co jeszcze bardziej podnosi skuteczność marketingowego charakteru band LED.

Postaw na bandy LED

Szukasz idealnych band diodowych? Nasz produkt wyróżnia wszechstronne zastosowanie. Bandy LED z naszej oferty dedykowane są do użytkowania zarówno w przestrzeniach zamkniętych (np. hale sportowe i widowiskowe) jak i otwartych, takich jak stadiony, hipodromy czy skocznie narciarskie.

Unikatową cechą band diodowych Flexvision jest tzw. wersja DUO. Dedykowany mechanizm regulowanych podpór wsporczych umożliwia instalację nośnika jako bandy LED. Drugą opcją jest odłączenie systemu podpór i wykorzystywanie systemu jako klasyczny telebim. Zapoznaj się z pełną ofertą i już dziś wybierz produkt, który uświetni Twoją przestrzeń komercyjną.

Podobne Artykuły

 • Poradnik: Jak zainstalować ekran LED w Twoim biznesie?

  Zainstalowanie ekranu LED w Twoim biznesie może pomóc w przyciągnięciu uwagi klientów i zwiększeniu widoczności Twojej marki.

  Czytaj Więcej
 • Jak działa ekran LED – od teorii do praktyki

  Ekran LED (Light Emitting Diode) jest rodzajem wyświetlacza, który wykorzystuje diody elektroluminescencyjne do emitowania światła. To zaawansowana technologia, która jest szeroko stosowana w telewizorach, monitorach komputerowych, billboardach, znakach reklamowych i wielu innych zastosowaniach.

  Czytaj Więcej
 • Jakie korzyści niesie ze sobą reklama na ekranach LED w porównaniu do tradycyjnych mediów?

  Reklama na ekranach LED przynosi wiele korzyści w porównaniu do tradycyjnych mediów, takich jak drukowane plakaty, telewizja czy radio.

  Czytaj Więcej

Zainteresowany?
Napisz do nas!

Privacy Accept
Marketing Accept